Nacházíte se zde  > Domů  > Kovovýroba  > Čerpadla  > 4" 3-fázová čerpadla

4" 3-fázová čerpadla

4" 3-fázová čerpadla s motorem bez mechanické ucpávky

Po více jak roční zkušenosti s výrobou 5" čerpadel jsme se rozhodli rozšířit sortiment také o vlastní čerpadla vhodná pro vrty průměru 100 mm. Motor je zaplavený vodou, proto nehrozí zničení motoru opotřebením mechanické ucpávky. Motor je řešen osvědčeným způsobem, který vede k výrazné úspoře hmotnosti a spotřeby elektrické energie. Tyto dobré vlastnosti se projeví jak při instalaci, tak při provozu čerpadla. Navíc je kostra motoru řešena nerezovým materiálem, což zvyšuje odolnost proti působení vody z vodního zdroje. V současné době již nabízíme čerpadlo s menší hydraulikou PCH 1"T4-85-10 a dokončujeme přípravu výroby pro čerpadlo s větší hydraulikou PCH 1"T4-90-16.

Dosavadní zkušenosti potvrzují vysokou užitnou hodnotu a velmi dobré hydraulické parametry. Čerpadlo je bezporuchové, pokud je instalace provedena dle návodu. Motor je nutno před spuštěním zaplavit vodou, správně odjistit a nafázovat správný směr otáčení.

4" 3-fázová čerpadla s motorem s mechanickou ucpávkou

Jedná se o výrobek jehož distribuce byla zahájena v prosinci 2009. Hydraulika je montována z námi vyráběných dílů. Motor je uzavřený, s mechanickou ucpávkou. Tento výrobek reaguje na potřeby instalace do vrtů průměru 100 mm.

Ke stažení

Katalogový list s kompletními informacemi ke stažení ZDE

Q-H Charakteristika změřená na certifikovaném zkušebním pracovišti ke stažení ZDE

Pro získání kontaktů na nejbližšího prodejce nás prosím kontaktujte.

 

Fotografie